+90 (216) 702-18-27

Hakkımızda

Hayatınızın en mutluluk verici adımını Akasya Port’ta yeni bir yaşama atın.

Özdemir Beton ve Seneger Petrol ortaklığı ile…

2006 yılında tek santral olarak hazır beton üretimine başlayan Özdemir Beton; kuruluşundan itibaren sektörünün önemli ve yenilikçi bir kuruluşu olmayı başarmış, gösterdiği başarı ile de 2007 yılında ikinci beton santralını kurarak saatteki hazır beton üretimini 270 m3 e çıkartmıştır. Kendisine müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiş olan Özdemir Beton olarak, tüm sosyal paydaşlarımızla ortak hedefimiz; müşterilerimizin kalite, güven ve ekonomi beklentilerine karşılık vererek sektörümüzde lider olmak, istihdam ve üretim yoluyla Türk ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Seneger Petrol; 1991 yılında Seneger Petrol İnşaat olarak ilk faaliyetlerine başlamış ve 2008 yılında ikinci akaryakıt istasyonunu açmıştır. Beraberinde standartları yükselten bir çok konut ve iş merkezi inşaatlarını tamamlamış ve sektörde adını duyurmuştur.

Gerçekleştirdiği başarılı projelerin ardından Pendik bölgesinin en prestijli lokasyonu Kurtköy’de, Özdemir Beton İnşaat ile ortak yatırıma  imza atmış ve Akasya Port projesi inşaatına başlamıştır. Seneger Petrol kaliteli yaşam vizyonu ile konut projelerine ve ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

PROJE HAKKINDA

KALİTELİ YAŞAM

Şehrin ve modern hayatın kalbinde, yeşil ve sosyal bir yaşam alanı Şehrin kalbinde yeşile doyacağınız bir yaşam sunan Akasya Port, geniş kapsamlı sosyal tesisleri ve 12.400 m2 yeşil alanı ile 17 dönümlük bir arazide, şehrin içinde ama stresten uzak, huzurlu ve kaliteli bir yaşam şekli vaad ediyor.

EŞSİZ LOKASYON

Ulaşım ağının ve kaliteli yaşamın merkezinde ana arterlere, metroya, hava alanına ve tüm sosyal imkanlara yakın olan, eşsiz lokasyona sahip Akasya Port’ta tüm ihtiyaçlarınız bir adım ötenizde.

SOSYAL YAŞAM

Akasya Port’un geniş kapsamlı sosyal tesislerinde vaktinizi kaliteli ve keyifle geçirebileceğiniz farklı alternatifler bulunuyor. İster tek başınıza, ister aileniz, dostlarınız ve tüm sevdiklerinizle hayatınıza yepyeni renkler katacak mutlu ve nitelikli bir sosyal bir yaşama adım atacaksınız.

New York

New York

New York

Bilgi almak için iletişime geçin

İletişim
+90 (216) 702-18-27
+90 (216) 702-18-28
info@akasyaport.com
Harmandere Mahallesi Dedepaşa Caddesi Site sokak no .10 Kurtköy Pendik Istanbul
Teşekkür ederiz. Mesajınız başarıyla gönderildi...
Üzgünüz, yanlış giden birşeyler oldu


Dijital Ajans   | 
Özdemir Beton ve Seneger Petrol ortaklığı ile Akasya Port ©️ 2020