+90 (216) 702-18-27

Proje Detayları

Proje Detayları

Bütün kolaylıklar
elinizin altında!

Türkiye’nin en çok tercih edilen özel okulları, önde gelen üniversiteleri, devlet okulları ve tam teşekküllü hastanelere 5 dakikalık mesafede olmak size merkezi bir konumda olmanın farkını yaşatacak. Ayrıca 3. köprü ve 3. Havalimanı bağlantıları, Pendik Marina, Teknopark’a 5 er dakikalık mesafelerde ve Aydos ormanlarının hemen yanında, Metro durağına 250m, Viaport’a 100 metre mesafede, Tem Otoyolu’na 750 metre mesafede kolay ve ayrıcalıklı bir yaşam sizi bekliyor.

Hayallerinizdeki gibi keyifli,
tatil rahatlığıyla geçecek bir yaşam

Doğayla bütünlüğü esas alan Akasya Port 12.400 m2 yeşil alanıyla hayallerinizdeki huzurlu, her daim tatil rahatlığıyla geçecek ayrıcalıklı bir yaşam için sizleri bekliyor. Şehir hayatının stresinden uzaklaşarak daha huzurlu hissedebileceğiniz, evinizde geçirdiğiniz her dakikayı dingin ve sağlıklı kılacak mutlu bir yaşam Akasya Port’ta gerçek oluyor.

Boş vakitlerinize değer katacak
ayrıcalıklı sosyal imkanlar ve tesisler

Akasya Port’un geniş kapsamlı sosyal tesislerinde vaktinizi kaliteli ve keyifle geçirebileceğiniz farklı alternatifler bulunuyor. İster tek başınıza, ister aileniz, dostlarınız ve tüm sevdiklerinizle hayatınıza yepyeni renkler katacak mutlu ve nitelikli bir sosyal bir yaşama adım atacaksınız.

Yeni bir alışveriş
sokağı

Her daim renkli ve hareketli olan alışveriş sokağında ihtiyacınızı yaşam alanınızdan çıkmadan kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Farklı alternatifler ile her ihtiyaca ve zevke uygun mağazalar arasında dilediğinizi seçip, keyifle ve büyük kolaylıkla alışverişinizi gerçekleştirebilme imkanı Akasya Port'ta!

Akasya Port ile geleceğe doğru yatırım

Hayatınıza değer katmak için projelendirilen Akasya Port'ta Türkiye'nin en çok tercih edilen özel okulları, önde gelen üniversiteleri, devlet okulları ve tam teşekkürlü hastaneler gibi şehrin en önemli noktalarına sadece birkaç dakikalık mesafede olacaksınız. Geleceğiniz, sevdikleriniz ve aileniz için en doğru yatırım Akasya Port!

Şık konforlu
mutlu yaşam

İhtiyaçlarınıza yönelik ayrıntılı, şık ve ferah bir şekilde projelendirilen Akasya Port'ta aradığınız tüm incelikler bir arada. Şehrin ve modern hayatın tam da kalbinde konumlandırılan Akasya Port, sizlere mutlu bir yaşam sunuyor. Hayatınıza kolaylık, kalite ve değer katacak bu proje sizleri bekliyor.