+90 (216) 702-18-27

Proje Detayları

Proje Detayları

geleceğe
doğru yatırım

Hayatınıza değer katmak için projelendirilen Akasya Port'ta Türkiye'nin en çok tercih edilen özel okulları, önde gelen üniversiteleri, devlet okulları ve tam teşekküllü has­taneler gibi şehrin en önemli noktalarına sadece birkaç dakikalık mesafede olacaksınız. Geleceğiniz, sevdikleriniz ve aileniz için en doğru yatırım Akasya Port.

Hayallerinizdeki gibi keyifli,
tatil rahatlığıyla geçecek bir yaşam

Doğayla bütünlüğü esas alan Akasya Port 12.400 m2 yeşil alanıyla hayallerinizdeki huzurlu, her daim tatil rahatlığıyla geçecek ayrıcalıklı bir yaşam için sizleri bekliyor. Şehir hayatının stresinden uzaklaşarak daha huzurlu hissedebileceğiniz, evinizde geçirdiğiniz her dakikayı dingin ve sağlıklı kılacak mutlu bir yaşam Akasya Port’ta gerçek oluyor.

AYRICALIKLI, NİTELiKLi
SOSYAL BiR YAŞAM

Akasya Port’un geniş kapsamlı sosyal tesislerinde vaktinizi kaliteli ve keyifle geçirebileceğiniz farklı alternatifler bulunuyor. İster tek başınıza, ister aileniz, dostlarınız ve tüm sevdiklerinizle hayatınıza yepyeni renkler katacak mutlu ve nitelikli bir sosyal bir yaşama adım atacaksınız.

Harika Şıklık
Eşsiz Tatlar

yapacağınız leziz yemekler ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitler geçirebilir tadına doyum olmayan sofralar kurabilir ve her öğününüzü ayrı bir keyifle taçlandırabilirsiniz. Estetik, şıklık ve konforun bir arada olduğu Akasya Port, kaliteli bir yaşam biçimi vaad ediyor.

Yeni bir alışveriş
sokağı

Her daim renkli ve hareketli olan alışveriş sokağında ihtiyacınızı yaşam alanınızdan çıkmadan kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Farklı alternatifler ile her ihtiyaca ve zevke uygun mağazalar arasında dilediğinizi seçip, keyifle ve büyük kolaylıkla alışverişinizi gerçekleştirebilme imkanı Akasya Port'ta sizi bekliyor.

Akasya Port ile geleceğe doğru yatırım

Hayatınıza değer katmak için projelendirilen Akasya Port'ta Türkiye'nin en çok tercih edilen özel okulları, önde gelen üniversiteleri, devlet okulları ve tam teşekkürlü hastaneler gibi şehrin en önemli noktalarına sadece birkaç dakikalık mesafede olacaksınız. Geleceğiniz, sevdikleriniz ve aileniz için en doğru yatırım Akasya Port!

Şık konforlu
mutlu yaşam

İhtiyaçlarınıza yönelik ayrıntılı, şık ve ferah bir şekilde projelendirilen Akasya Port'ta aradığınız tüm incelikler bir arada. Şehrin ve modern hayatın tam da kalbinde konumlandırılan Akasya Port, sizlere mutlu bir yaşam sunuyor. Hayatınıza kolaylık, kalite ve değer katacak bu proje sizleri bekliyor.